Zondag 4 september 2022, 10:30 uur. Theatervoorstelling ‘Mozes’. Solovoorstelling Helmert Woudenberg. Ekklesia Breda. Lutherse Kerk, Veemarktstraat 11, Breda
Acteur Helmert Woudenberg vertelt het verhaal van Mozes. Een verhaal over het Joodse volk, dat in Egypte het leven onmogelijk wordt gemaakt en op de vlucht slaat. God kiest Mozes uit om deze exodus te leiden, maar Mozes is een bescheiden, introverte man die zich niet zomaar toegerust voelt om deze opdracht tot een goed einde te brengen. Geplaagd door twijfels en onzekerheden leidt hij het Joodse volk tijdens een jarenlange barre tocht door de woestijn, op zoek naar het Beloofde Land, een plek waar weer leven en een toekomst wacht.
‘Mozes’ zet de door nood gedreven volksverhuizingen die vandaag de dag plaatsvinden in het perspectief van dit bijbels verhaal. Een verhaal over rampspoed en ontberingen, maar ook over vrijheid, hoop en verandering.
Entree: vrije gave.
Aanmelden op de site van Zinsverband